Історія проведення

Підвищення рівня підготовки бакалаврів і магістрів в нашому університеті базується на удосконаленні освітніх програм з урахуванням сучасних цифрових технологій в будівництві. ХНУБА вже декілька років випускає бакалаврів і магістрів з навичками ВІМ-технологій, але ж потреба у таких фахівцях зростає все більше. Разом з тим, важливим є обмін інноваціями з впровадження ВІМ в освітньо-проєктно-виробничому середовищі.

Першою безперечно вдалою спробою здійснення такого обміну було проведення 6 лютого 2020 р. у ХНУБА Першого регіонального семінару «ВІМ-технології: досвід та перспективи впровадження». Його результати дали поштовх не тільки для змін у освітніх програмах студентів, але ж і створили корисну творчу атмосферу для учасників з різних сфер будівництва.

За багаточисельними проханнями минулорічних та нових учасників українського ВІМ-співтовариства назріла необхідність щорічного проведення такого заходу, і для інтенсифікації процесу просування ВІМ в освіту, проєктування та виробництво ми запланували розширити масштаб заходу та організувати Всеукраїнську науково-практичну конференцію «BIM-технології в будівництві: досвід та інновації» за участю іноземних фахівців.

Проведення конференції направлено на створення в ХНУБА платформи для обміну досвідом та інноваціями між проєктними, вишукувальними, виробничими, будівельними, керуючими компаніями та підприємствами, державними експертними та контролюючими установами, науково-дослідними організаціями та закладами освіти України. 

Пропонуємо всім зацікавленим у цифровій трансформації галузі будівництва приєднатися до такої знакової події!

Сподіваємось, що слоган "ХНУБА - територія BIM-технологій" буде кожен рік виправдовувати очікування учасників конференції!

Також можна переглянути:

Взяти участь

Оргкомітет

Порядок роботи

Секції

Контакти

 
CallbackПерезвоните
мне!