Взяти участь

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Першої всеукраїнської науково-практичної конференції «BIM-технології в будівництві: досвід та інновації», яка відбудеться 18‒19 березня 2021 р. у Харківському національному університеті будівництва та архітектури.

Конференція буде проводитись у змішаному очно-дистанційному форматі.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.

Для участі в конференції необхідно до 10 березня 2021 р. надіслати  на електронну пошту bim@kstuca.kharkov.ua:

- заявку учасника;

- тези доповіді: українська або англійська, Word, А4, Times New Roman, кегль 14, інтервал 1; всі поля 20 мм; абзац 1,25; без переносів; мінімальний обсяг 1 стор.

Матеріали доповідей будуть опубліковані в електронному збірнику тез конференції і оприлюднені на офіційному сайті університету. Кожен учасник отримує сертифікат про участь у конференції.

Файли, будь ласка, називайте згідно прізвища першого автора, наприклад: «Руденко тези», «Руденко заявка». Тези доповідей приймаються після проходження процедури рецензування. Збірник тез конференції та сертифікат про участь в електронному вигляді буде надіслано учасникам після завершення заходу.

Окрім тез учасники конференції можуть опублікувати статтю (5‒12 стор.) у науковому фаховому виданні «Науковий вісник будівництва», умови публікації є на сайті: https://vestnik-construction.com.ua/.

Оргкомітет конференції буде вдячний Вам за розповсюдження даної інформації серед Ваших колег, що зацікавлені взяти участь у ній.

ШАБЛОН ЗАЯВКИ

ПРИКЛАД ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

 

 

Також можна переглянути:

Оргкомітет

Порядок роботи

Секції

Історія проведення

Контакти

 
CallbackПерезвоните
мне!